podlasie-wesela.org.pl
podlasie-wesela.org.pl
podlasie-wesela.org.pl

Kapcie z filcu

Cenią sobie Państwo wygodę, naturalne materiały i intensywne kolory wybierając ubrania czy obuwie? Firma Feltiness.pl proponuje wszystkim zainteresowanym klientom bogaty wybór kapci z filcu wysokiej jakości. Paputy udostępnione w asortymencie farbowane są naturalnie, co skutecznie zapobiega uczuleniom lub innym reakcjom alergicznym. Tradycyjne obuwie z Nepalu cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce, dlatego sklep udostępnia zakup i wysyłkę na terenie całego kraju. Wystarczy zarejestrować się na witrynie online i podać wszelkie dane adresowe potrzebne do dostawy.

Kapcie filcowe

Sztywna konstrukcja papci jest bardzo ważna, aby utrzymać stopę i zapobiec jej ślizganiu się. Dopasowane paputy są bardzo wygodne, miękkie i nie wywołują wrażenia „gryzącego materiału”. Filc wykonany ze 100% owczej wełny świetnie pochłania wilgoć oraz pot, dlatego idealnie nadaje się na ciepłe, jak i chłodniejsze dni. Szeroka gama kolorystyczna z pewnością spełni oczekiwania każdego klienta, a duży wybór rozmiarów pozwoli na zakup papci dla każdego domownika.

Kapcie z filcu na prezent

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą sprzedażową, dzięki której można zaopatrzyć się w produkty wykonane z wysokogatunkowego filcu, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Miękkie podeszwy w paputach nie rysują podłóg i zapewniają jednocześnie świetną izolację szczególnie przy chodzeniu po zimnych płytkach czy betonie. Rejestracja w sklepie online jest zupełnie darmowa, a zakupy szybkie i intuicyjne dzięki przejrzystemu interfejsowi. Zapoznaj się z całym wachlarzem asortymentu z filcu jeszcze dziś!


Feltiness.pl
Szamarzewskiego 1 lok. 2
60-514 Poznań